Voorraad informatie

Thuis > Over >

Voorraad informatie

Alle gegevens zijn minimaal 15 minuten vertraagd

Informatie delen (laatst bijgewerkt op 07/06/2024)

AIM-symbool: ZED

Indexmarkt: DOEL.

Het bedrijf is niet genoteerd op andere beurzen of handelsplatforms.

ISIN-nummer: GB00BNVVH568

Aantal uitgegeven AIM-effecten: 140,225,973

Percentage aandelen niet in openbaar bezit: 25.99%

 

Aanzienlijke en belangrijke aandeelhouders

Aandeelhouder/GroepHoeveelheidPercentage, %
Rockmaster Limited16,700,00011.91%
JIM Genomineerden Limited13,187,2829.40%
Nortrust genomineerden Limited12,500,0008.91%
Linden Holdings (Malta) Limited11,750,0008.38%
Lawshare Genomineerden Limited9,733,8396.94%
De Bank of New York (Genomineerden) Limited8,860,4206.32%
BNY (OCS) Genomineerden Limited7,697,3685.49%
1291211 BC Ltd5,405,0003.85%
Puma Genomineerden Limited4,994,6343.56%

Er zijn geen beperkingen op de overdracht van effecten.

nl_NLDutch